SİZE ULAŞALIM

BASIN AÇIKLAMASI

Anasayfa / Bizden Haberler / BASIN AÇIKLAMASI

 

BASIN AÇIKLAMASI

 

Görevinden partisi tarafından istifa ettirilen, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük parselcisi olarak hafızalara kazınmış ve iftira atmayı kendine meslek haline getirmiş bir şahıs, Halk Ekmek Fabrikamız üzerinden hem üretimin hem de kalitenin düştüğünü iddia ederek yalanlardan oluşan hikâyelerine bir yenisini daha eklemiştir.

 

Halk Ekmek’in yıllarca devam eden kara düzeni Başkanımız Sayın Mansur Yavaş sona erdirmiştir. Şirkette ilk kez doğru düzgün muhasebe kayıtları tutulmuş, birikmiş SGK borçları dönemimizde ödenmeye başlamıştır. Bunun yanında ekmek çeşitlerimiz ve kalitemiz artırılmış, Ankara halkı sağlıklı ekmekle buluşmuştur. Çamur siyaseti yapan bu şahsın daha önce attığı iftiralar ve üretim yerinden paylaştığı kötü görüntülerin de kendi dönemine ait olduğu belgelerle basın kurumlarında yer almış ancak kendisinin yüzü her zamanki gibi kızarmamıştı.

 

Halk Ekmek Fabrikamız son bir haftada hafta içi günlük ortalama 877.900 adet ekmeği vatandaşlarımızla buluşturmuştur. Bunun dışında 65 yaş üstü veya engelli olup Belediyemize başvuran tüm vatandaşlarımızın evlerine de ücretsiz ekmek hizmetimiz devam etmektedir. Sosyal İşler Dairemiz tarafından ise günlük 60.000 adet ekmek sosyal yardım alan ailelerimize ulaştırılmaktadır. Fabrikamız, Elazığ ve İzmir depremi başta olmak üzere ülkemizde yaşanan tüm afetlerde de vatandaşlarımızın yanında olmaya devam etmiş, seyyar tırı ile vatandaşlarımızın zor anlarında yanında olmuştur.

 

Halk Ekmek, uluslararası standartlara sahip kalitede ekmek üretimini uygun fiyatlarla Ankaralılar ile buluşturmaya devam edecektir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.